PRODUKCIJA

Kieto kuro katilai

Ketiniai katilai, FD Dujų generaciniai katilai, DP Dujų generaciniai katilai, DPX

Granuliniai katilai ir jų priedai

Attack Pellet Granuliniai degikliai ir jų priedai

Dujiniai katilai

Pakabinami, Maximus Kondensaciniai, pakabinami

Elektriniai katilai

Pakabinami

Akumuliacinės talpos

Izoliuotos

Kontaktai

attack kontaktai

Vadybininkas:
8 640 60280
8 676 21001

UAB „Mikludava“
Stoties g. 49E, Marijampolė
Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

Įmonė

Įmonė – ATTACK, s.r.o.

ATTACK, s.r.o. – Europos gamintojas, eksportuojantis į visą pasaulį.

ATTACK, s.r.o. yra didžiausias Slovakijos šildymo technikos gamintojas. Įmonė pradėjo savo veiklą 1995 m., gamindama pastatomus šildymo katilus ir palaipsniui išplėtė savo produkcijos asortimentą iki dabartinio, kuris apima kieto kuro (ketinius, dujų generacinius, granulinius), dujinius katilus, tūrinius vandens šildytuvus, akumuliacines talpas ir kita.

ATTACK, s.r.o. gamyklos plotas apima daugiau nei 5000 kv. m. uždaros ir apie 1000 kv. m. atviros erdvės.

Šiuo metu ATTACK, s.r.o. dirba nuo 100 iki 150 darbuotojų, priklausomai nuo rinkos poreikių.

ATTACK, s.r.o. reguliariai dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse šildymo įrangos parodose, kuriose yra laimėjusi daugybę įvairių apdovanojimų pradedant padėkomis ir baigiant auksiniais medaliais.

Visi šildymo katilai yra gaminami panaudojant pasaulinių gamintojų detales ir naujausias technologijas. Gamyba yra kontroliuojama kamerų ir kompiuterių sistema ir yra testuota moderniausia įranga bei metodais.

ATTACK, s.r.o. gamina produkciją įmonei priklausančiuose cechuose, turi atskirus vystymo, projektavimo, pardavimo ir eksporto skyrius. Įmonės dydis, itin aukšto lygio valdymo personalas ir vienas savininkas įgalina ATTACK, s.r.o. būti lanksčia ir greitai prie naujų aplinkybių prisitaikančia įmone.

Eksportas

ATTACK, s.r.o. eksportuoja savo produkciją beveik į visas Europos Sąjungos valstybes, Ukrainą, Rusiją ir kitas vidurio Azijos valstybes.

Didelis produkcijos asortimentas gali patenkinti įvairius skirtingų šalių vartotojų, teikiančių pirmenybę skirtingoms kuro rūšims, poreikius. Plieninių šildymo katilų, skirtų naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, gamyba, pritaikant naujausias technologijas, vyksta itin sėkmingai.

Kieto kuro (mediena, anglis, koksas, granulės) šildymo katilų gamyboje ATTACK, s.r.o turi visas galimybes tapti Europos rinkos lydere.

Kokybės valdymo sistema

Įmonė ATTACK, s.r.o. skiria didelį dėmesį aukštai savo produkcijos kokybei. Įmonei 2003 m. yra suteiktas tarptautinis kokybės valdymo sertifikatas ISO 9001. Šis tarptautinio standarto kokybės sertifikatas apima dujinių prietaisų tyrimo ir vystymo, dizaino bei naudojimo veiklas. Sertifikatas buvo patvirtintas ir suteiktas prestižinės Londono audito įmonės Lloyd’s Register Quality Assurance.

ISO standartu įmonei keliamų reikalavimų atitikimas audituojamas ir tvirtinamas kompetentingos komisijos kartą per šešis mėnesius.

Ši kokybės valdymo sistema užtikrina progresyvumą ir pozityvų požiūrį į klientą bei jo poreikių tenkinimą.

Kokybės valdymo sistema tuo pat metu pabrėžia įmonės strategiją, kuri padeda užtikrinti sistemos reikalavimų laikymąsi, tolimesnį vystymąsi ir tobulėjimą.

Tyrimai ir vystymasis

Įmonė ATTACK, s.r.o turi savo tyrimų ir vystymo centrą, kur technikos darbuotojai kasmet atnaujina ir paruošia naujus šildymo įrenginius. Vystymo procese daugiausia dėmesio kreipiama paprastam įrenginių aptarnavimui, moderniam dizainui, mažam poveikiui aplinkai, minimaliems įrenginių matmenims ir priimtinai kainai.

Įmonė teikia pirmenybę inovatyvios ir aukštos kokybės produkcijos vystymui, kuri būtų konkurencinga Europos ir pasaulio rinkose. Visa ATTACK ® produkcija yra suprojektuota ir išvystyta atsižvelgiant į galiojančius teisės aktus ir standartus. Tinkami gamybos komponentai yra pasirenkami vadovaujantis griežtais kriterijais. ATTACK ® šildymo katiluose gali būti naudojami tik ilgaamžiai komponentai ir medžiagos, kuriuos tiekia žinomi gamintojai.

Sertifikatai

Visa ATTACK, s.r.o. produkcija atitinka griežtus kokybės reikalavimus, yra testuota ir patvirtina nacionaliniuose ir užsienio techninių bandymų biuruose, išduodant Europos Sąjungos CE, TÜV bei GOST sertifikatus.

ATTACK ® produkcijos apdovanojimai

Įmonė ATTACK, s.r.o. yra laimėjusi daugybę įvairių apdovanojimų pradedant padėkomis ir baigiant auksiniais medaliais, iškovotais nacionalinėse ir tarptautinėse parodose.

APIE GAMINTOJĄ TECHNINIS APTARNAVIMAS KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI KONTAKTAI
© 2024 UAB “Mikludava” Svetainių kūrimas - Dizaino Arkliukas