PRODUKCIJA

Kieto kuro katilai

Ketiniai katilai, FD Dujų generaciniai katilai, DP Dujų generaciniai katilai, DPX

Granuliniai katilai ir jų priedai

Attack Pellet Granuliniai degikliai ir jų priedai

Dujiniai katilai

Pakabinami, Maximus Kondensaciniai, pakabinami

Elektriniai katilai

Pakabinami

Akumuliacinės talpos

Izoliuotos

Kontaktai

attack kontaktai

Vadybininkas:
8 640 60280
8 676 21001

UAB „Mikludava“
Stoties g. 49E, Marijampolė
Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

Kondensaciniai, pakabinami

Attack KT Plus 25 kW Turbo

2100 EUR 1600 EUR Noriu užsakyti
Montavimas

Privalumai

Techniniai parametrai

Galingumas

5,3-25,2 kW

Naudingo veikimo koeficientas

109 %

Kuras

Gamtinės dujos

Apšildomas plotas

40-260 m2

Įtampa, dažnis

230 V/50Hz

Aukštis

700 mm

Plotis

400 mm

Gylis

330 mm

Svoris

36 kg

Aprašymas

Modernios konstrukcijos Attack KST Plus pakabinamas dujinis kondensacinis katilas pasižymi itin aukštu naudingumu, ekonomiškumu bei ekologiškumu Katile įmontuotas keraminis Premix degiklis su kuro pamaišymu, daugiasluoksnis aliumininis šilumokaitis, moduliuojamas ventiliatorius bei dujų vožtuvas, cirkuliacinis siurblys. Liepsna uždegama automatiškai elektroniniu būdu ir  stebima jonizacijos principu. Veikiant katilui galia automatiškai  reguliuojasi, neprarandant efektyvumo.Karštas vanduo ruošiamas specialiame daugiasluoksniame (4 lygių) mikroakumuliaciniame šilumokaityje. Katilas turi modernų valdymo mikroprocesorių su LCD ekranu ir galimybę papildomai įdiegti nuotolinį valdymą.

Kondensacinio katilo veikimo principas

Tradiciniuose atmosferiniuose dujiniuose katiluose vandens garai šalinami bendrai su išmetamosiomis dujomis ir tokiu būdu apie 11% kure esančios energijos lieka nepanaudota. Tradicinių katilų šiluminis efektyvumas yra apie 90 %, tuo tarpu kondensacinių katilų efektyvumas pasiekia net 109%.

Kondensaciniai katilai yra universalūs. Patirtis rodo, jog naudojant katilą aukšta temperatūra (80/60°C), efektyvumas vis vien išlieka aukštesnis nei 98% ir yra visada aukštesnis nei tradicinių atmosferinių dujinių katilų. Remiantis skaičiavimais bei ilgalaikiais stebėjimais kondensacinių katilų kuro sąnaudos net iki 30% mažesnės nei tradicinių dujinių katilų.

Premix degiklis

Tradiciniuose dujiniuose katiluose nėra reguliuojamas pirminio ir antrinio paduodamo oro srautas, tuo tarpu Attack katiluose su Premix degikliais, degimo proceso metu paduodamas reikiamas oro kiekis ir taip pasiekiama optimali degimo kokybė. Dėl šio degimo proceso ženkliai sumažinamas CO, NOx ir CO2 kiekis išmetamosiose dujose, kas pakelia rasos tašką ir kondensacija prasideda aukštesnėje temperatūroje. Tokiu būdu pasiekiamas itin aukštas efektyvumas. Pats degiklis sudarytas iš keraminių plokščių ir pasižymi itin mažu triukšmingumu, aukštu patikimumu ir kokybe.

Aliumininis šilumokaitis

Jis susideda iš aliumininio korpuso ir 11 vamzdžių, kuriuose esantį vandenį šildo išmetamosios dujos. Jie dar suskirstyti į 3 temperatūros lygius, taip užtikrinant efektyvų kondensacijos procesą. Šilumokaitis suprojektuotas taip, kad būtų kuo mažiau virinimo siūlių, kas užtikrina mechaninį atsparumą, ilgaamžiškumą ir mažą triukšmingumą.

Garso izoliacija

Katilas turi papildomą garso izoliaciją, kuri yra įrengta vidinėse sienose. Būtent dėl šios izoliacijos, aukščiausios kokybės komponentų panaudojimo bei sklandžios galingumo moduliacijos, katilo triukšmingumas neviršija 45 dB.

Mikroprocesorinis valdymas

Katilas valdomas elektroniniu būdu su moderniu mikroprocesoriumi, kuris moduliuoja katilo galią, optimizuoja degimą, turi auto-diagnostikos funkciją, nustato ir parodo ekrane galimas klaidas. Toks valdymas užtikrina saugų bei ekonomišką darbą.

Ekviterminis valdymas

Įdiegus temperatūros jutiklius, įmanomas pilnas ekviterminis valdymas, kai katilas reguliuoja galią priklausomai nuo išorės temperatūros pokyčių. Tai ženkliai sumažina kuro sąnaudas bei garantuoja maksimalų komfortą.

Apsauga nuo užšalimo
Kai temperatūra katile nukrenta žemiau 5°C, degiklis, trišakis pamaišymo vožtuvas bei siurblys pradeda veikti ir apsaugo nuo galimos žalos užšalus katilui. Ši funkcija veikia tik tuomet, kai katilas yra pajungtas prie dujų šaltinio.

Apsauga nuo siurblio užsiblokavimo

Jei 24 valandų laikotarpyje neįsijungia siurblys, katilas automatiškai įjungia siurblį 5 sekundėms, tam kad užkirstų kelią jo užsiblokavimui dėl nuosėdų bei apnašų (pvz. vasaros sezono metu). Tai ženkliai prailgina siurblio tarnavimo trukmę.

ECO/COMFORT funkcija

Šios funkcijos pagalba ženkliai padidinamas komfortas ruošiant naudojamąjį vandenį bei katilo ekonomiškumas.

Anti-Legionella funkcija
Legionelė yra bakterija, kuri tarpsta karštame vandenyje ir yra ypatingai pavojinga žmonėms. Ši bakterija žūsta vandenyje, karštesniame, nei 60°C. Todėl katilas kartą per savaitę užkaista iki 65 °C temperatūros, nepriklausomai nuo nustatytų šilumos parametrų ir taip apsaugo nuo šios bakterijos veisimosi.

APIE GAMINTOJĄ TECHNINIS APTARNAVIMAS KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI KONTAKTAI
© 2023 UAB “Mikludava” Svetainių kūrimas - Dizaino Arkliukas