Kontaktai

attack kontaktai

Vadybininkas:
8 640 60280
8 676 21001

UAB „Mikludava“
Stoties g. 49E, Marijampolė
Įmonės kodas: 151469538
PVM mokėtojo kodas: LT514695314
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centras.

Užklausos forma

Pakabinami, Maximus

Attack Maximus RK Plus 24 kW

955.75 EUR 587.64 EUR Noriu užsakyti
Montavimas

Privalumai

Techniniai parametrai

Galingumas

7-23,5 kW

Naudingo veikimo koeficientas

91 %

Kuras

Gamtinės dujos

Apšildomas plotas

40-250 m2

Išoriniai katilo kamino matmenys

131 mm

Įtampa, dažnis

230V/50Hz

Aukštis

700 mm

Plotis

450 mm

Gylis

330 mm

Svoris

27 kg

Aprašymas

Modernios konstrukcijos Attack Maximus RK Plus yra ekonomiškas bei ekologiškas pakabinamas dujinis katilas. Katile įmontuotas nerūdijančio plieno degiklis, silikonu apvilktas varinis šilumokaitis, moduliuojantis dujų vožtuvas, 8 l išsiplėtimo indas, cirkuliacinis siurblys. Liepsna uždegama automatiškai elektroniniu būdu ir  stebima jonizacijos principu. Veikiant katilui galia automatiškai  reguliuojasi, neprarandant efektyvumo. Katilas turi modernų valdymo mikroprocesorių su LCD ekranu ir galimybę papildomai įdiegti nuotolinį valdymą.

Mikroprocesorinis valdymas

Katilas valdomas elektroniniu būdu su moderniu mikroprocesoriumi, kuris moduliuoja katilo galią, optimizuoja degimą, turi auto-diagnostikos funkciją, nustato ir parodo ekrane galimas klaidas. Toks valdymas užtikrina saugų bei ekonomišką darbą.

Ekviterminis valdymas

Įdiegus temperatūros jutiklius, įmanomas pilnas ekviterminis valdymas, kai katilas reguliuoja galią priklausomai nuo išorės temperatūros pokyčių. Tai ženkliai sumažina kuro sąnaudas bei garantuoja maksimalų komfortą.

Apsauga nuo užšalimo
Kai temperatūra katile nukrenta žemiau 5°C, degiklis, trišakis pamaišymo vožtuvas bei siurblys pradeda veikti ir apsaugo nuo galimos žalos užšalus katilui. Ši funkcija veikia tik tuomet, kai katilas yra pajungtas prie dujų šaltinio.

Apsauga nuo siurblio užsiblokavimo

Jei 24 valandų laikotarpyje neįsijungia siurblys, katilas automatiškai įjungia siurblį 5 sekundėms, tam kad užkirstų kelią jo užsiblokavimui dėl nuosėdų bei apnašų (pvz. vasaros sezono metu). Tai ženkliai prailgina siurblio tarnavimo trukmę.

ECO/COMFORT funkcija

Šios funkcijos pagalba ženkliai padidinamas komfortas ruošiant naudojamąjį vandenį bei katilo ekonomiškumas.

Anti-Legionella funkcija
Legionelė yra bakterija, kuri tarpsta karštame vandenyje ir yra ypatingai pavojinga žmonėms. Ši bakterija žūsta vandenyje, karštesniame, nei 60°C. Todėl katilas kartą per savaitę užkaista iki 65 °C temperatūros, nepriklausomai nuo nustatytų šilumos parametrų ir taip apsaugo nuo šios bakterijos veisimosi.

APIE GAMINTOJĄ TECHNINIS APTARNAVIMAS KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI KONTAKTAI
© 2020 UAB “Mikludava” Svetainių kūrimas - Dizaino Arkliukas